TYVERIALARM VIDEOOVERVÅGNING ADGANGSKONTROL PORTTELEFON BRANDALARM STRØMFORSYNING / KABEL OG TILBEHØR OUTLET

Om ADI  - Salg

 

E-mail til salg: salg.dk@adiglobal.com
Ring til salg: 43 24 56 00 #1

Vores Regionale salgsteam har følgende medarbejdere:

Morten Petersen
Sales Manager
Morten.Petersen@adiglobal.com


Sacha Nicou Warnsdorf
Intern sælger
sacha.nicou@adiglobal.com


Christian Boserup
Intern sælger
christian.boserup@adiglobal.com


Martin Noer
Intern sælger og teknisk support på brand
martin.noer@adiglobal.com

Uni Wang
Intern sælger
uni.wang@adiglobal.com



Vores Brand afdeling har følgende medarbejdere:

Henrik Stapelfeldt 
Key Account Manager, brand
Direkte tlf.: 43 24 56 20 / 21 66 97 96
henrik.stapelfeldt@adiglobal.com

 


Vores Key Account Team har følgende medarbejdere:
 
Kim Flyvholm Nielsen
Key Account Manager
Direkte tlf: 43 24 56 31 / 40 30 51 44
kim.flyvholm.nielsen@adiglobal.com

Duncan Wallace
Key Account Manager
Direkte tlf: 43 24 56 33 / 40 55 35 33
duncan.wallace@adiglobal.com


Heinz Dueholm
Key Account Manager
Direkte tlf: 43 24 56 35 / 40 31 90 95
heinz.dueholm@adiglobal.com