TYVERIALARM VIDEOOVERVÅGNING ADGANGSKONTROL PORTTELEFON BRANDALARM STRØMFORSYNING / KABEL OG TILBEHØR OUTLET

Om ADI  - Salgsafdelingen

 

Vores Regionale Salgs Team har følgende medarbejdere:
E-mail til Salg: salg.dk@adiglobal.com

Ring til Regional salg: 43 24 56 00 #1

Carsten Johansen

Intern sælger
carsten.johansen@adiglobal.com

Sacha Malling Nicou
Intern sælger
sacha.nicou@adiglobal.com

Christian Boserup
WEB-Shop
christian.boserup@adiglobal.com

Jesper Boje
Intern sælger og teknisk support på brand
jesper.boje@adiglobal.com


Vores Brand afdeling har følgende medarbejdere:

Jørgen Vestergaard -Direkte tlf.: 43 24 56 22 / 21 66 97 96

Salgschef, intern salg og brand
jorgen.vestergaard@adiglobal.com

Carsten Andersen - Direkte tlf.: 43 24 56 21 / 40 21 35 78
Account Manager, brand
carsten.andersen@adiglobal.com

Jesper Boje
Intern sælger og teknisk support på brand
jesper.boje@adiglobal.com


Vores Key Account Team har følgende medarbejdere:
 
Kim Flyvholm Nielsen
Key Account Manager
Direkte tlf: 43 24 56 31 / 40 30 51 44
kim.flyvholm.nielsen@adiglobal.com

Christina Schalde Berger
Key Account Manager
Direkte tlf: 43 24 56 35 / 40 31 90 95
christina.schalde.berger@adiglobal.com